Evercoat RAGE GOLD 3L su kietikliu

104106

Glaistas skirtas pirminiam apdirbimui. Pasižymi puikiu sukibimu su paviršium, lengvai šveičiasi, mažai kaista, trumpas kristalizacijos laikas, storis iki 6.3 mm. Tinka ant plieno, aliuminio, cinko, SMC, stiklo pluošto paviršių.

29,50 EUR
No tax

 

Visi mūsų Pirkėjai yra vienodai svarbūs! Tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir laiku jį pagaminti bei pristatyti tinkamu adresu.

 

Prekės pristatomos omniva ir venipak paštomatais per 1-3 darbo dienas.

 

Pirkėjai turi teisę, nenurodę priežasties, grąžinti iš pardavėjo įsigytas prekes, per 14 kalendorinių dienų nuo prekių įsigijimo dokumento datos, jei tas neprieštarauja Lietuvos vartotojų instituto skelbiamoms taisyklėms .

Išlengvintas premium klasės glaistas. Dėl greito džiūvimo ir ypatingai lengvo sušveitimo, paruošimo procesas dabar yra ne tik greitas, bet ir kokybiškas. Nedidelės klampos glaistas leidžia optimaliai suformuoti paviršių ir nepalieka akučių. Maksimalus sušlifuoto glaisto storis – 6mm; džiūvimo laikas – 8-10min; spalva – šviesiai pilka; tinka ant plieno, galvanizuoto ir cinkuoto plieno, aliuminio, plastikų, glaisto.

104106
1 Vienetas