Poliravimas

Poliravimas

Poliroliai, poliravimo padai, lako šiaušimo medžiagos, fibro pluoštės.

Aktyvūs filtrai

 • ZviZZer PC 5000 PRE CUT...

  Nuo 14,80 EUR

  Šiai procedūrai rekomenduojame mėlyną poliravimo kempinę. Užtepkite pakankamą PC5000 kiekį padengti dažų defektui, arba poliravimo padukui. Jei naudojate nedidelį greitį (maždaug 1 000 aps/min), paskirstykite tolygiai virš defektųotos vietos, padidinkite greitį iki c. 1800 aps/min ir stipriai nespauskite, užbaigimui.

 • Poliravimo pasta ZviZZer UC...

  Nuo 16,00 EUR

  Žymių nepaliekanti poliravimo priemonė efektyviai šalina ploniausius mikro įbrėžimus, užtikrina puikią, blizgančią ir ypač patvarią dažų sluoksnio apsaugą. Smulkiausi naujausios kartos aliuminio oksido mikro grūdeliai užtikrina 100 % kokybišką dažų/lako poliravimą. Sudėtyje yra keramikos sluoksnio emulsija-impregnantas, apsaugantis dažų sluoksnį ilgus mėnesius. Gali būti naudojamas ant VISŲ dažų.

 • Poliravimo pasta ZviZZer FC...

  Nuo 16,00 EUR

  Poliravimo priemonė hologramoms veiksmingai pašalina hologramas. Išmanūs, naujausios kartos savaiminio poliravimo aliuminio oksido abrazyviniai grūdeliai garantuoja 100 % paviršių be hologramų. Be tirpiklių ir silikono – tik vandens pagrindu. Galima naudoti ant visų (įskaitant įbrėžimams atsparių) šviežių ir sukietėjusių dažų. 

 • Poliravimo pasta ZviZZer HC...

  Nuo 16,00 EUR
  ABRAZYVŪS, ŠIUOLAIKIŠKI POLIROLIAI, SKIRTI GREITAI PANAIKINTI LABAI GILIUS ĮBRĖŽIMUS. DĖL ŠVELNUMO IR ITIN VIENODO DYDŽIO ABRAZYVINIŲ GRŪDELIŲ ŠIS POLIRUOKLIS UŽTIKRINA GREITĄ IR AUKŠTĄ POLIRAVIMO KOKYBĘ, KAD BŪTŲ GALIMA PATIKIMAI PAŠALINTI ĮBRĖŽIMUS IR POLIRAVIMO ŽYMES SU P1500 DYDŽIO GRŪDELIAIS. GALIMA NAUDOTI ANT VISŲ (ĮSKAITANT ĮBRĖŽIMAMS ATSPARIŲ) ŠVIEŽIŲ IR SUKIETĖJUSIŲ DAŽŲ/LAKO PAVIRŠIŲ.
 • Poliravimo pasta ZviZZer MC...

  Nuo 16,00 EUR
  Poliravimas iki blizgesio vienu žingsniu, prireikus pašalinti smulkius įbrėžimus vienu etapu. Jokių hologramų ! Neprilygstama abrazyvinė pasta, kurios sudėtyje yra smulkių abrazyvinių grudelių, leis nupoliruoti taip dailiai, kad tik vienu poliravimo etapu išgaunamas tobulas dažų/lako paviršius. Be silikono ir tirpiklių. MC 3000 visiškai tinka visoms komerciškai įsigyjamoms dažų sistemoms.
 • ZviZZer „TRAPEZ“ poliravimo...

  Nuo 7,80 EUR

  Medium Cut ( one step) vieno žingsnio poliravimo padukas ir pasta tai neabejotinai didžiausią įspudį daranti one step sistema. Populiariausia Zvizzer prekė pašalina gilius įbrėžimas tuo pat metu nepalikdama hologramų. 

 • ZviZZer „TRAPEZ“ poliravimo...

  Nuo 7,80 EUR

  Padukas skirtas hologramų šalinimui, puikiai pašalina hologramas, taip pat suteikia ypatingą lako spindesį. Skirtas paskutinam etapui , naudojamas su Fine Cut poliravimo pasta, kuri visiškai nedulka todėl nereikia automobilio plauti atlikus paskutinį etapą. 

 • ZviZZer „TRAPEZ“ poliravimo...

  Nuo 7,80 EUR

  Ultrafine padukas ir pasta skirti mikroįbrėžimams atsiradusiems paskutinių etapų metu šalinimui, taip pat spalvos intensyvumo gilinimui. Padukas yra ypatingai minkštas ir vienintelis gelbėtojas ruošiant juodos spalvos automobilius, ypač esant minkšam lakui. Poliravimo pastos sudėtyje taip pat yra keramikos emulsijos, kuri suteikia apsauga apie 3 mėnesius. 

 • ZviZZer „TRAPEZ“ poliravimo...

  Nuo 7,80 EUR

  Zvizzer mėlynas padukas skirtas labai giliems įbrėžimams naikinti , išlaiko kietumo savybes darbo metu reaguojant su karščiu. Ypatingai aukštos kokybės medžiagos naudojamos gamyboje paduką padaro ilgai tarnaujančiu. 

 • ZviZZer „TRAPEZ“ poliravimo...

  Nuo 7,80 EUR

  Zvizzer raudonas padukas skirtas giliems įbrėžimams naikinti , išlaiko kietumo savybes darbo metu reaguojant su karščiu. Ypatingai aukštos kokybės medžiagos naudojamos gamyboje paduką padaro ilgai tarnaujančiu. 

 • Microfibrinė šluostė...

  1,20 EUR

  Minkšto pluošto ir didelio storio mikrofibros šluostė – Tinka naudoti visuomeninės paskirties patalpose ir namų ūkiuose, automibilių valymo ir priežiūros salonuose.

  Specifikacija:

  Svoris: 320 g/m2

  Dydis 40cmx40cm

 • KOVAX TOLEBLOCK kaladėlė 26...

  6,90 EUR

  Kaladėlė skirta naudoti su KOVAX TOLECUT lapeliais

  Paskutinė prekė